Hugo Troll Wars

Windows 8 için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 86.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Hugo Games
Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, trollerin lideri Hugo ve Cadı Şila arasındaki amansız mücadeleye tanık olacağınız eğlenceli bir strateji oyunudur.

Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, trollerin lideri Hugo ve Cadı Şila arasındaki amansız mücadeleye tanık olacağınız eğlenceli bir strateji oyunudur.

Türkçe dil desteği ile kolaylıkla oynayacağınzı oyunda temel amacınız, köyünüzü genişletmek ve devasa canavarlara karşı mücadele ederek köyünüzü korumak.

Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone kullanıcılarına sunulan oyunda dilerseniz tekli oyuncu modunda sanal zekaya karşı, dilerseniz de çoklu oyuncu modunda dünya çapındaki diğer oyunculara karşı oynayabilir, diğer oyuncular ile rekabet edebilirsiniz. 

Bu amaç için oyunda bulunan çok sayıda birimi kullanarak köyünüzü geçilmez bir kaleye dönüştürebilir, okçu kuleleri, havanlar, bombalar, tuzaklar, duvarlar kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunda bulunan büyücü, savaşçı, ejderhalardan oluşan güçlü ordulara destek verebilirsiniz. Tek başınıza oynayabileceğiniz oyunu, güçlü ittifaklar kurarak oynayabilir, düşmanlarınıza karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından Hugo Windows 8 cihazlarınızda. Mutlaka denemelisiniz.

Hugo Troll Wars indir